Współpraca

W czym możemy pomóc?

Jesteśmy do dyspozycji, jeśli potrzebujesz:

  • kursów indywidualnych lub grupowych z języków takich jak japoński, angielski, Polish for foreigners, esperanto. Online lub w Poznaniu. Nasi uczniowie reprezentują wiele grup społecznych pod względem wieku, zapotrzebowań, neuronietypowości, sprawności, poglądów czy sytuacji psychoseksualnej. W dodatku czasami mają potrzeby, których gdzie indziej nie mogą zaspokoić – np. chcą używać języka angielskiego jako piloci samolotów pasażerskich lub marzą by nauczyć się języka japońskiego w piśmie, są bowiem osobami Głuchymi. Jeszcze inni to dzieciaki ze szkół demokratyczych i innych alternatywnych systemów edukacji (W Poznaniu pomagamy też w szerzej pojętych problemach natury szkolnej i wczesnoszkolnej).
  • szkoleń metodycznych lub language coachingu. Wykładów czy warsztatów z zakresu tematycznego naszych publikacji.
  • tłumaczeń, korekt, redakcji tekstów
  • tekstów reklamowych, marketingowych, sprzedażowych
  • mikroinfluencera do kampanii w social media lub na blogu
  • kreatywnych głów przy akcji spolecznej lub kampanii

Nasz NIP to 9721120609, a REGON – 302855908
Można nas zaczepić na social media albo przez maila agnieszkagoronska@gmail.com

Co mówią o nas klienci?

Agnieszka to świetna osoba, posiadają wiedzę na wiele tematów. Potrafi bardzo ciekawie podejść do nauki języka. Przy niej nauka japońskiego to czysta przyjemność. Jest wymagająca […]. Często od siebie poszerza temat o kulturę […]. Gorąca polecam Agnieszkę jako nauczycielkę!

– Tomasz Lazar

Zajęcia z Adrianen [to ś]wietne podejście, ciekawe tematy konwersacji, dopasowanie zajęć do moich potrzeb – generalnie każda godzina to prawdziwa przyjemność i zauważalne efekty.

– Agata Tulej

Zarówno ze strony Agnieszki jak i Adriana spotkałam się z dużą życzliwością i profesjonalizmem. Jestem trudnym przypadkiem więc naprawdę podziwiam ich za cierpliwość do moich głupich błędów. Na zajęciach czuję się bezpiecznie, przykłady pokrywają się z moimi zainteresowaniami życiowymi i nie są na jakieś abstrakcyjne tematy.

– Olga Wiraszka

Zawsze, gdy mam temat związany z językiem i tekstem, zaczynam poszukiwania rozwiązania od Agnieszki — nikt nie potrafi tak jak ona z kiepsko napisanego tekstu w ekspresowym tempie zrobić świetnego, wartkiego materiału, zwracając przy okazji uwagę nawet na błędy i nieścisłości merytoryczne z często zupełnie dziwacznych dziedzin 🙂 Pełen zawodowy profesjonalizm, terminowość, jakość — to banały, które nawet w połowie nie wystarczają, by opisać jakość współpracy. Polecam bardzo mocno!

– Mateusz Papiernik

Agnieszka reprezentuje najlepszy typ nauczyciela – takiego, który sam nie przestaje czytać, słuchać i uczyć się nowych rzeczy.

– Jakub Eichler

Zarówno Agnieszka, jak I Adrian, potrafią zdziałać cuda. Nagle znalazłam czas na angielski, nie wiem jak, bo przez 22 lata mimo prób i chęci mi to nie wychodziło.

– Agata Chmieewska

Agnieszka has a tremendous knowledge and experience in teaching languages. I had a pleasure to learn Japanese with her for many months. She was always patient, kind and willing to try a different approach to explaining if a student did not fully understand. Besides the usual textbook materials, she passionately shared data behind learning how to learn. Her involvement in the polyglot community is well-known and I admire her commitment in the field. For anyone interested in learning foreign languages I strongly recommend Agnieszka.

– Piotr Bodera

Więcej opinii na nasz temat znajdziesz na Facebooku i LinkedIn.

Jak Gorońska radzi sobie w sieci?

Krótka odpowiedź brzmi: coraz lepiej.
Przez cały 2017 wszystkie kanały social media, a także sam blog, notowały wzrost liczby odwiedzin i fanów. Obecnie (I kwartał 2018) społeczność @goronska liczy na poszczególnych platformach taką liczbę followersów: